AB ICP Hafif Kayıt

‘’Hafif Kayıt’’ ‘ın eşsiz avantajları şunlardır;

 • Şimdi kaydolun, hazır olduğunda ödeyin!
 • 3-5 iş günü içinde hızlı kayıt süreci
 • Çok düşük maliyetler
 • AB’nin birçok ülkesinde geçerlidir
 • Avrupa dışındaki bir çok ülkerde de geçerlilik
 • Yıllık tekne vergisi yoktur
 • Yatların muyenesine ihtiyaç yoktur
 • Teknenin KDV durumu hakkında sorgulama yoktur
 • CE onayına ihtiyaç yoktur
 • Kıyıdan herhangi bir ticari sınırlaması yoktur
 • Kolay ve hızlı çevrimiçi kayıt süreci

AB ICP Hafif Kayıt yatınızın pasaportu olarak kabul edilebilir. Yatın sahibi olan yetkilileri ve sınır polisini ve yatınızın özelliklerini açıkça gösterir.

Eğer AB ICP Hafif Kaydını seçerseniz, yatınız Hollanda Makamları tarafından atanan Royal Dutch Watersport Association tarafından tescillenecektir, ancak bu tapu siciline tescil ettirmek değildir.

AB ICP Hafif Kaydı, Birleşmiş Milletler Avrupa Ekonomik Komisyonu’nun 13. kararına dayalı olarak düzenlenecektir!

Hollanda kadastrosunda bir uyruk ve kayıt belgesi ile birlikte bir yat kaydı talep edecekseniz, size Hollanda Dünya Çapında Kayıt’ı değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Hollanda vatandaşlığınız yok mu? Hollanda’da bir adresiniz yok mu? Bu durumda Yacht Registration Holland sizi temsil edebilir. Bu, fiyatlara dahildir. Bunun için ekstra masraf almıyoruz.

Size bir ikametgah sunuyoruz, böylece Yacht Registration Holland’ın ofis adresini kullanabiliyorsunuz. Bu servis, fiyata dahildir ve ekstra masrafınız olmadan (zorunlu) bir Hollanda adresine sahip olma şansınız vardır.

Başvuru prosedürü

Başvuru prosedürü genellikle kısadır. Yatınızın Hafif Tescil’i 3-5 iş günü içinde gerçekleştirilir. Ön şart, başvuru yapıldığında tüm belgelerin mevcut olmasıdır.

Adım 1:
Hafif Tescil için internet sitemizden online başvuru yapın.
Adım 2:
Temsilcilik beyanını ve Tescil anlaşmasını imzalayın. Burada tüm şartlar açıkça belirtilir.
Adım 3:
Bakanlıktan yelkenli veya motorlu yatınızın tescil belgesini aldıktan sonra, sizin için tüm bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol ederiz. Ardından belgeyi TNT Kurye ile size göndeririz.
Adım 4:
Belge her 2 yılda bir yenilenmelidir. Bu yasal olarak zorunludur. Yacht Registration Holland, doğal olarak bunu sizin için memnuniyetle yapacaktır. Hiçbir şeyi düşünmenize gerek yoktur. Size zamanında uzatma önerisini göndeririz. Uzatma masrafları sonraki 2 yıl için 175 euro dur.

Hafif Tescil Masrafları

Yacht Registration Holland’da geminizi tescil ettirme masrafları Avrupa pazarındaki en düşük ücretlerdir.

Hafif Tescil’i size 350 euroya sunuyoruz. Buna tescil belgesi, masraflar, vergiler, işlem, muhasebe, ikamet ve kurye ücretleri dahildir.
Size zorunlulukları olmayan ve tamamen net bir teklif sunuyoruz. Bunun için sonraki sayfada bulunan teklif başvuru formunu doldurun. Aynı gün sizinle iletişime geçeceğiz.

Dikkat!

AB pasaportunuz yoksa, sizin için AB Hafif Tescil uygulayabiliriz.

Bunu sizin için İngiliz bir LTD kurarak yapıyoruz. Bu şirket, kağıt üzerinde yatınızın sahibidir. Siz de kendi LTD’nizin hissedarı ve yöneticisisiniz. LTD masrafları ilk yıl için 350 euro, sonraki her yıl için 250 eurodur.

Yacht Registration Holland sizin için ne yapar?

Yacht Registration Holland, dünyadaki her gezi teknesinin Hollanda tescili için tüm işlerle ilgilenmektedir. Bunun için sertifikalı muhasebeci ve noterler gibi uzmanlarla birlikte çalışmaktayız. Yacht Registration Holland, yıllardır aynı kişilerle birlikte çalışmaktadır, böylece güvenilirlik garantidir.

Müşterilerin hakkımızda söyledikleri