İrlandalı Limited Şirketi

Brexit, İngiltere’nin AB’yi terk etmesiyle ilgili bir gerçek halini aldı. Müşteriler, bir varlık holding şirketinin birkaç günde kurduğu değerdeki AB yetki alanı için en çekici, güvenli ve en iyi değerin ne olduğunu soruyor? Cevap İrlanda ve istek üzerine sizin için kurabileceğimiz bir İrlandalı Limited şirketi.

Bu, hem AB hem de AB üyesi olmayan yat sahiplerinin yatlarını Avrupa Birliği’ne kaydettirmeleri için en basit ve düşük maliyetli yoldur.

Kısacası, sizin için sadece yat tescili amacıyla bir İrlandalı Limited şirket kuruyoruz.

Ekonomik olarak aktif olmayacak ve bu nedenle idari yükümlülükler asgari düzeyde tutulmaktadır.

Yılda bir kez vergi beyannamesi verme zorunluluğu vardır, ancak her şey İrlanda’daki ortak şirketimiz tarafından yapılacaktır, böylece hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmaz.

İrlanda’da limited şirketi kurmak için, yöneticilerden biri veya bir yönetici AB/AEA vatandaşı olması gerekir. Koşullara bağlı olarak, bir yat sahibi, bir AB / AEA ikametgahı bulunduruyorsa veya İrlandalı ortak şirketimiz tarafından sunulan bir AB aday yönetmen hizmetinden faydalanırsa, bir yönetici olarak hareket edebilir.

Tamamen gizli ve özel İrlandalı şirket kaydı da dahil olmak üzere sizin için 3 paket hazırladık; bu sayede şirketinizin faydalanabileceğini, şirket kayıt formlarında ve kamuya açık belgelerde bulunmadan şunlar bulunacaktır

Bunlar:

Seçenek 1.

Yat sahibi bir AB / AEA pasaportu sahibidir ve hissedar ve yönetici olarak görev yapacak ya da bir AB / AEA ikamet müdürü sağlayacaktır.

Başlangıç maliyeti: 750,00 euro
Yıllık maliyet: 850,00 euro

Seçenek 2.

Yat sahibi hissedarın kendisi olacak ancak İrlandalı ortak şirketimiz tarafından sağlanan bir AB vatandaşı yönetici olarak atayacaktır

Başlangıç maliyeti: 1350,00 euro
Yıllık maliyet: 1450,00 euro

3. seçenek. Gizlilik Paketi

Şirket bir aday yönetici ve bir aday hissedar ile kurulacaktır

Başlangıç maliyeti: 1550,00 euro
Yıllık maliyet: 1650,00 euro

Yacht Registration Company
1 Mart 2019