İrlandalı Limited Şirketi

Talep üzerine tekneniz veya yatınız için bir holding şirketi olarak kullanmak üzere bir İrlanda Limited şirketi kurabiliriz. Brexit nedeniyle, İrlanda, tekne kaydınız için kullanılabilecek bir limited şirket kurmak için en ekonomik ve uygun Avrupa Birliği ülkesi haline gelmiştir.

Yat kaydı maksadıyla “faaliyet göstermeyen” bir şirket kuracağız. Faaliyet göstermeyen bir şirket, ticari veya ekonomik faaliyeti olmayan bir şirkettir, bu nedenle çok sınırlı resmi yükümlülükleri bulunmaktadır.

Daha uygun fiyatlı bir alternatif arıyorsanız, bu yılın sonuna kadar (2020’nin sonuna kadar, Brexit yüzünden) Birleşik Krallık Limited Şirketi sunabiliriz.

Benefits of an Irish limited company

 • Tüm Avrupa ülkeleri tekne kayıtları için uygundur
 • Şirketiniz 2 gün içinde kurulacaktır
 • Bütçe dostu yıllık maliyetler
 • Şirketin faal olmaması minimum yükümlülük anlamına gelmektedir
 • Şirketin tek en son hamili siz olacaksınız
 • Yat Kaydı Hollanda, yıllık vergi beyannamesi gibi tüm gerekli evrak işlerini sizin yerinize halletmektedir

Nasıl çalışır?

Avrupa Birliği pasaportuna sahip olmadığınız ve Avrupa tekne kaydı yaptırmak istediğiniz için İrlandalı bir limited şirketine mi ihtiyacınız var? Yat Kaydı Hollanda, dünyanın her yerinden müşterilere hizmet vermektedir. Kayıt hizmetimiz tüm kaydı İngilizce olarak kapsamaktadır. Çevrimiçi kayıt işlemimizde yalnızca birkaç adımı izlemeniz yeterlidir. Gerekli belgeler elimize ulaştığında, evraklarınızı yetkililere sunacağız ve sadece 2 gün içinde İrlanda limited şirketinizi kuracağız. Tamamlandıktan sonra, kayıt bilgilerinizi kuryeyle gönderteceksiniz.

Avrupa Birliği ülkelerinden pasaporta sahip değilim

Avrupa Birliği pasaportu olmaksızın bir İrlanda Limited şirketi istiyorsanız, bunun birkaç olası yolu bulunmaktadır. Şu şekilde mümkün olur:

 • İrlandalı ortak şirketimiz tarafından yapılacak olan AB’de yerleşik temsilci yönetici atarız. Bu ek ücrete tabi olacaktır.
 • AB Pasaportu taşıyan bir aile üyesini, arkadaşınızı veya bir tanıdığınızı temsilci yönetici olarak atayabilirsiniz. Bu ek maliyetler gerektirmeyecektir.

Belgelerin doldurulması ve şirketinizin faaliyet belgesi gibi tüm yükümlülüklerinizle ilgilenilecektir. Yani endişelenmenizi gerektirecek hiçbir şey yoktur! Tabii ki, bununla kendinizin ilgilenmenize de müsade edilmektedir. Bunu çevrimiçi kayıt işlemi sırasında seçebilirsiniz.

Avrupa Birliği ülkelerinden pasaporta sahibim

Avrupa birliği pasaportunuz varsa, kendiniz yönetici olacaksınız veya kendi seçtiğiniz AB/AEA vatandaşı olan birini yönetici olarak sunacaksınız.

Required documents boat registration

İrlanda limited şirketinin maliyeti nedir?

AB/AEA pasaportu taşıdığınızda

Yat sahibi bir AB/AEA pasaportu taşıyan birisi olduğunda ve de hissedar ve yönetici olarak hareket edebiliyorsa veya bir AB/AEA bölgesinde yerleşik bir yönetici sunabilirse, ilk başlangıç ücreti 750 € ‘dur. Yıl bazında yıllık maliyetler İrlanda limited şirket için € 850’dur.

Bir AB/AEA pasaportu taşımadığınızda

Bu durumda, yerel İrlanda ortağımız, şirketiniz için hissedar olacak bir AB mukimi temsilci yönetici atayacaktır. Bu hizmet daha fazla evrak, sorumluluk ve zaman gerektirmektedir. Başlangıçtaki tek seferlik maliyet 1350 €, – yıl bazında yıllık maliyetler € 1450 civarındadır.

Bu fiyatlara şunlar dahildir:

 • Talebinizin işleme konulması
 • İrlanda Limited şirketinin kurulması ve tüm ek masraflar
 • İrlanda yetkilileri ile yazışmalar
 • Kayıt belgeleri
 • İrlanda vergi ve harçları
 • Şimdiki ve gelecekteki şirket ücretleri
 • İrlanda’da zorunlu adres ve temsil
 • Kurye ile teslimat ücretleri

İrlanda limited şirket için hangi belgeler gereklidir?

Bir Birleşik Krallık limited şirketi için çevrimiçi kayıt işlemi sırasında aşağıdaki belgeleri talep ediyoruz:

 1. Tüm hissedarların kimlik bilgileri
 2. Tüm hissedarların ikametgah belgesi
 3. Tüm yöneticilerin belirlenmesi
 4. Tüm yöneticilerin ikametgah belgesi

Lütfen dikkat: tüm belgelerin İngilizce yazılması gerekmektedir. Belgeler İngilizce değilse, bu belgelerin bir çevirisi sunulmalıdır. Bu sizin tarafınızdan, yat sahibi veya resmi bir çevirmen tarafından yapılabilir.

Doğrulanmış referansları olan güvenilir şirket

10 yıldan uzun bir süredir faaliyette olan deneyimli bir yat tescil şirketi olduğumuzu lütfen unutmayın. Dünyanın her yerinden müşterilere hizmet veriyoruz. Herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen memnun müşterilerimiz tarafından verilen geri bildirimleri okuyun. Bu kişilerin firmamızla ilgili kişisel deneyimlerini bu sayfanın alt kısmında okuyabilirsiniz (Trustpilot tarafından doğrulanmış referanslar).

Müşterilerin hakkımızda söyledikleri