Çevrimiçi kayıt portalı

Kısa bir süre önce yat kayıtlarına başvurmayı daha da kolaylaştırmak için yeni bir portal oluşturduk. Aşağıdaki video portalın işlevlerini ve işleyişini tanımlamakta ve açıklamaktadır.

Yat kaydı talep edin

E-posta adresiniz ve şifrenizle kolayca giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra birçok seçeneğe erişebilirsiniz. Bu şekilde kolayca sipariş verebilir, gerekli belgeleri yükleyebilir ve örneğin bir arkadaşınızı davet edebilirsiniz.

Gerekli veriler

Yat tescili başvurusunda bulunmak için yatınız hakkında çeşitli bilgilere ihtiyacınız vardır. İsim, tip, model ve örneğin yapım yılı talep edilmektedir. Ayrıca, gerekli tüm veri ve belgeler çevrimiçi olarak sunulur. Her şey hızlı ve tamamen kağıtsız olarak düzenlenir. Bu, yat kaydınızı daha da hızlı kullanmanızı sağlar.

Yeni portalın faydaları

  • Evrak işi yok
  • Kullanımı kolay
  • Tamamen çevrimiçi
  • Hızlı süreç
  • Komisyon almak

Komisyon almak

Portalda, arkadaşlarınızı BlueWater Kayıt Hizmetleri platformuna davet etmek için kişiselleştirilmiş bir bağlantı oluşturabilirsiniz. Bu sayede, yatlarını sizin bağlantınız üzerinden kaydettiren her yeni müşteri için komisyon alırsınız. Bu kredinin banka hesabınıza ödenmesini sağlayabilir veya bir yat kaydı için başvuruda bulunabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız var mı?

Yukarıdaki videoda her şey açıkça anlatılmaktadır. Buna rağmen anlayamıyor musunuz? Çalışanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

BlueWater Kayıt Hizmetleri Hakkında

Lütfen 10 yıldan fazla hizmet siciline sahip deneyimli bir tekne tescil şirketi olduğumuzu unutmayın. Dünyanın her yerinden müşterilere hizmet veriyoruz. Herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimizin bize ilettiği görüşleri okuyun. BlueWater Registration Services, müşterilerine tekne kaydı konusunda geniş bir hizmet yelpazesi sunan bir şirkettir. Farklı yat kayıtlarına veya AIS & MMSI Hizmetine bir göz atın. Ana işimiz yat kaydı, başka bir şey değil. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Servis personelimiz her türlü sorunuzda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.