Çevrimiçi kayıt portalı

Son zamanlarda yat kayıtlarına başvurmayı daha da kolaylaştırmak için yeni bir portal oluşturduk. Aşağıdaki video, portalın işlevlerini ve işleyişini tanımlar ve açıklar.

Bir yat kaydı talep edin

E-posta adresiniz ve şifreniz ile kolayca giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra birçok seçeneğe erişebilirsiniz. Bu şekilde örneğin kolayca sipariş verebilir, gerekli belgeleri yükleyebilir ve bir arkadaşınızı davet edebilirsiniz.

Gerekli veriler

Yat kaydına başvurmak için yatınızla ilgili çeşitli bilgilere ihtiyacınız var. İsim, tip, model ve örneğin yapım yılı istenir. Ayrıca, gerekli tüm veri ve belgeler çevrimiçi olarak sunulur. Her şey hızlı ve tamamen kağıtsız olarak düzenlenir. Bu, yat kaydınızı daha da hızlı kullanmanızı sağlar.

Yeni portalın faydaları

  • evrak yok
  • Kullanımı kolay
  • tamamen çevrimiçi
  • Hızlı süreç
  • komisyon al

Komisyon al

Portalda arkadaşlarınızı Yat Kaydı Hollanda platformuna davet etmek için kişiselleştirilmiş bir bağlantı oluşturabilirsiniz. Bununla, bağlantınız aracılığıyla yatlarını kaydettiren her yeni müşteri için komisyon alırsınız. Bu krediyi banka hesabınıza yatırabilir veya yat kaydı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Yukarıdaki videoda her şey net bir şekilde anlatılıyor. Buna rağmen çözemez misin? Çalışanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Yat Kaydı Hakkında Hollanda

10 yıldan fazla hizmet kaydına sahip deneyimli bir tekne kayıt şirketi olduğumuzu lütfen unutmayın. Dünyanın her yerinden müşterilere hizmet veriyoruz. Herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen memnun müşterilerimiz tarafından verilen geri bildirimleri okuyun. Yat Kaydı Hollanda, müşterilerine tekne kaydı konusunda geniş bir hizmet yelpazesi sunan bir şirkettir. Farklı yat kayıtlarına veya AIS ve MMSI Hizmetine göz atın. Ana işimiz yat tescili ve başka bir şey değil. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Servis personelimiz her türlü sorunuzda size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.