Polonya tekne kaydı ömür boyu geçerlidir

Harika haberlerimiz var! 2021 den beri AB harici ülkelerden pasaport sahiplerinin Polonya yat kaydını doğrudan kendi adlarına kaydettirmelerine izin verilmektedir. Bu, daha düşük kayıt masrafları, daha düşük yıllık maliyetler ve daha hızlı kayıt süresi anlamına gelir.

Polonya tekne kaydına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Nihai kayıt sertifikanız hazır olana kadar Polonya tekne kaydını geçici bir kayıt sertifikası şeklinde hemen (2 iş günü içinde) kullanabilme avantajından yararlanın. 24 metre uzunluğa kadar tekneler için en popüler ve uygun fiyatlı kayıt. Teknenizi, yatınızı veya jet ski’nizi Polonya’da kaydettirdiğinizde, yenileme zorunluluğu olmadan ömür boyu kayıt yaptırdığınızdan emin olabilirsiniz. Polonya tam olarak Avrupa Birliği üyesi olduğundan, Polonya tekne kaydı eğlence tekneleri, operatörler, tur tekneleri ve özel yat sahipleri için çok caziptir.

Ticari yat sahipleri için de sunulmaktadır

Polonya tekne kaydının ticari yatlar için ve eğlence tekne kayıtları için aynı fiyata olduğunu biliyor muydunuz? Özel yat sahipleri için, hiçbir zaman bir yat denetimi gerekmez, bu da büyük miktarda tasarrufu beraberinde getirmektedir.

Ayrıca diğer uluslar altında kayıtlı tekne kayıtları da sunmaktayız. Tıpkı oldukça itibarlı Hollanda Dünya Çapında Kayıt (Hollanda bayrağı) ve Birleşik Krallık Kısım 1 Kayıt (İngiliz bayrağı) gibi. Yalnızca sahiplik belgesine ihtiyacınız varsa, Hollanda AB ICP Hafif kaydı seçebilirsiniz. Hangi yat kaydının ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağını görmek için yat kayıtlarını karşılaştırabilirsiniz.

Polonya tekne kaydının faydaları

 • Ömür Boyu Geçerli!
 • Yat vergisi yok
 • 2 iş günü içerisinde geçici kayıt dahil
 • Yıllık maliyet yok
 • Yenilemeye gerek yok
 • Yat denetimine gerek yok (maks. Uzunluk 24m)
 • Paris MoU Beyaz Listelenmiştir
 • Dünyanın herhangi bir ülkesinde kabul edilmektedir
 • Polonya resmi AB bayrağı tescili
 • Tüm milletler için mümkündür
 • Hızlı kayıt süreci
 • Ticari yatlar için kullanılabilir (maksimum uzunluk 24m)
 • Denizcilik kısıtlamaları yok
 • Lehçe çeviriye gerek yok – İngilizce yeterlidir

Nasıl çalışır?

Polonya tekne kaydına mı ihtiyacınız var? Yat Kaydı Hollanda, dünyanın her yerinden müşterilere hizmet vermektedir. Kayıt hizmetimiz tüm kaydı İngilizce olarak kapsamaktadır. Çevrimiçi kayıt işlemimizde birkaç adımı izlemeniz yeterlidir. Gerekli belgeler elimize ulaştığında, bilgilerinizi Polonya yat kaydı talep etmek üzere göndereceğiz. Tamamlandıktan sonra, yat kaydınızı kuryeyle gönderteceksiniz.

Durumunuz nedir?

AB ve AB harici ülkelerden pasaport sahipleri için doğrudan kayıt

2021′ den beri, Polonya yat kaydı, dünya çapında geçerli bir pasaporta sahip olan herkesin üzerinde doğrudan kaydedilebilir. Bu aynı zamanda AB üyesi olmayan ülkelerden pasaport sahiplerinin doğrudan kendi adlarına Polonya tekne kaydı alabilecekleri anlamına gelir. En büyük avantaj, daha düşük başlangıç masrafları, daha düşük yıllık maliyetler ve eskisinden daha hızlı teslimat süresidir. Bloğumuzda bununla ilgili her şeyi okuyun, Geçerli bir pasaportu olan herkes için Polonya yat kaydı mevcuttur .

Required documents boat registration

Polonya tekne kaydı yaptırmak ne kadar sürer?

Polonya tekne kaydının avantajı, iki saat içinde geçici bir kayıt alacağınızdır. kesin kayıt tamamlanana kadar iş günü. Bu, Polonya tekne kaydını kullanabileceğiniz anlamına gelir Neredeyse anında. Son kayıt işlemi, bize sağladığınız andan itibaren 3-4 hafta sürer. orijinal belgeler talep edildi.

Bir Polonya tekne kaydının maliyeti nedir?

Tüm Polonya tekne kaydı 475 €, – ve 675 € arasındadır. Bu, yatınızın uzunluğuna bağlıdır.

 • 7,00 metreye kadar yatlar 475 €, –
 • 7,00 metreden 12,00 metreye kadar yatlar 575 €, –
 • 12.00 metreden 24.00 metreye kadar yatlar 675 €, –

Geçici tescil belgesi dahildir!

Polonya tekne kaydı için hangi belgeler gereklidir?

Polonya tekne kaydı için çevrimiçi kayıt işlemi sırasında aşağıdaki belgelere ihtiyacımız vardır:

 1. Özel kişi olması durumunda sahibinin kimliği veya şirket durumunda tüm yöneticilerin kimlik belgesi
 2. Mülkiyet belgesi / satış sözleşmesi (fatura, satış sözleşmesi, satış faturası veya noter beyanı)
 3. Aşağıdaki belgelerin bir tanesinin taranmış hali:
  1. CE certificate of the yacht
  2. VEYA tonaj sertifikası
  3. VEYA inşaat şahadetnamesi
  4. VEYA denetim raporu
  5. VEYA yat kılavuzu
 4. Motor numarası, gövde numarası ve CE plakasının fotoğrafı
 5. CE Tasarım kategorisi (A, B, C, D)
 6. Önceden bir kayıt olması durumunda, iptal belgesinin bir kopyasına ihtiyacımız olmaktadır
 7. Motor plakasının fotoğrafı motor gücünü göstermiyorsa, bunu kanıtlayan motor üreticisi belgesine veya anket raporuna ihtiyacımız var.
 8. Motor plakasının bir fotoğrafı mevcut değilse, motor numarasını kanıtlayan bir anket raporuna veya satış faturasına ihtiyacımız var.

Lütfen dikkat: tüm belgelerin İngilizce yazılması gerekmektedir. Belgeler İngilizce değilse, bu belgelerin bir çevirisi sunulmalıdır. Bu sizin tarafınızdan, yat sahibi veya resmi bir çevirmen tarafından yapılabilir.

Polonya AIS ve MMSI Radyo Lisans hizmeti

ATIS, MMSI numarası ve çağrı işaretini içeren bir AIS ve MMSI Radyo Lisansına da ihtiyacınız olması durumunda, bunu sizin için sorunsuz bir şekilde sağlayabilir. Bunun maliyeti 250 € ‘dur ve kolayca ve tamamen olabilir çevrimiçi olarak talep edildi.

Doğrulanmış referansları olan güvenilir şirket

10 yıldan uzun bir süredir faaliyette olan deneyimli bir yat tescil şirketi olduğumuzu lütfen unutmayın. Dünyanın her yerinden müşterilere hizmet veriyoruz. Herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen memnun müşterilerimiz tarafından verilen geri bildirimleri okuyun. Bu kişilerin firmamızla ilgili kişisel deneyimlerini bu sayfanın alt kısmında okuyabilirsiniz (Trustpilot tarafından doğrulanmış referanslar).

Müşterilerin hakkımızda söyledikleri