Polonya tekne kaydı ömür boyu geçerlidir

Ek ücret ödemeden sadece 1 iş günü içinde geçici kayıt dahil!

Polonya yat kaydına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şimdi bunu piyasadaki en düşük fiyatla sunuyoruz. Polonya yat kaydını, nihai kayıt sertifikanız hazır olana kadar geçici bir kayıt sertifikası şeklinde hemen (1 iş günü içinde) kullanabilme avantajından yararlanın. Uzunluğu 24 metreye kadar olan tekneler için en popüler ve en ucuz kayıttır. Teknenizi, yatınızı veya jet ski’nizi Polonya’da kaydettirdiğinizde ömür boyu kayıt yaptıracağınızdan emin olabilirsiniz. Polonya AB üyesidir ve bu da Polonya yat kaydını gezi tekneleri, operatörler, charterlar ve özel yat sahipleri için çok cazip hale getirmektedir.

Ticari yat sahipleri için de mevcuttur

Polonya tekne kaydının ticari yatlar için de ve gezi teknesi kaydıyla aynı fiyata mevcut olduğunu biliyor muydunuz? Özel yat sahipleri için yat sörveyi hiçbir zaman gerekli değildir, bu da size çok para kazandıran büyük bir avantajdır.

Ayrıca diğer uyruklar altında kayıtlı tekne kayıtları da sağlıyoruz. Son derece saygın Hollanda Dünya Çapında Tescil (Hollanda bayrağı) ve İngiltere bölüm 1 Tes cil (İngiliz bayrağı) gibi. Hangi tekne kaydının ihtiyaçlarınıza uygun olduğunu görmek için tekne kayıtlarını karşılaştırabilirsiniz.

Polonya tekne kaydının faydaları

 • Ömür boyu geçerlidir!
 • AB pasaportuna gerek yok
 • Geçici kayıt dahil 1 iş günü içinde
 • Piyasadaki en düşük fiyat – 395 euro – Tüm yat uzunlukları için
 • Yenilemeye gerek yok
 • Boyu 15 metreye kadar olan yatlar için kayıt sörveyine gerek yoktur
 • Paris Mutabakat Zaptı Gri Listede
 • Dünyanın herhangi bir ülkesinde kabul edilir
 • Resmi Polonya AB bayrağı kaydı
 • Tüm milletler için mümkün
 • Hızlı kayıt süreci
 • Ticari yatlar için mevcuttur
Avrupa vatandaşı olmayanlar için de tekne kayıtları

How does it work?

Polonya tekne kaydına ihtiyacınız var mı? BlueWater Kayıt Hizmetleri dünyanın her yerinden müşterilere hizmet vermektedir. Kayıt hizmetimiz tüm kayıt işlemlerini İngilizce olarak kapsamaktadır. Online kayıt sürecimizdeki birkaç adımı takip etmeniz yeterlidir. Gerekli belgeleri aldığımızda, Polonya tekne kaydını talep etmek için bilgilerinizi göndereceğiz. Tamamlandıktan sonra, tekne kaydınızı bir gecede kurye ile göndereceksiniz.

Çevrimiçi kayıt

Yat kaydınız için çevrimiçi olarak kolayca başvurabilirsiniz. Aşağıdaki video bunun nasıl çalıştığını kısaca açıklamaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen ‘Online kayıt portalı‘ sayfasına bakınız.

Direct registration for EU and non-EU passport holders

2021’den bu yana, Polonya tekne kaydı, dünya çapında geçerli bir pasaportu olan herkese doğrudan kaydedilebilir. Bu, AB pasaportu olmayanların da doğrudan kendi adlarına bir Polonya tekne kaydı alabilecekleri anlamına geliyor. En büyük avantajı daha düşük başlangıç maliyetleri, daha düşük yıllık maliyetler ve eskisinden daha hızlı teslimat süresidir. Konuyla ilgili her şeyi blogumuzda okuyabilirsiniz Polonya tekne kaydı geçerli bir pasaportu olan herkes için mevcuttur.

Gerekli belgeler tekne kaydı

Polonya tekne ruhsatı almak ne kadar sürer?

Polonya tekne kaydının avantajı, nihai kayıt tamamlanana kadar bir (1) iş günü içinde geçici bir kayıt alacak olmanızdır. Bu, Polonya tekne kaydını neredeyse anında kullanabileceğiniz anlamına gelir. Nihai kayıt, talep edilen orijinal belgeleri bize verdiğiniz andan itibaren iki (2) hafta sürer.

Size piyasadaki en düşük fiyatı sunuyoruz!

Polonya yat kaydının tamamı sadece 395 avroya mal olmaktadır. Yatınızın uzunluğu ne olursa olsun!

*Geçici tescil belgesi fiyata dahildir!

Polonya tekne kaydı için hangi belgeler gereklidir?

Polonya tekne kaydı için çevrimiçi kayıt işlemi sırasında aşağıdaki belgeleri talep ediyoruz:

 • Sahiplerin / yöneticilerin pasaport veya kimlik kartının taranması
 • Yat bir şirkete aitse, şirket belgelerine ihtiyacımız var (1 yıldan eski değil)
 • Satın alma sözleşmesi / satış sözleşmesi / satış faturası / fatura taraması
 • Varsa CE Tasarım Kategorisi Plakasının resmi
 • Varsa gövde numarasının resmi
 • Motor plakasının resmi
 • 15 metrenin üzerindeki gemiler için CE Uygunluk Beyanı

Yatınızın 15 metreden uzun olması durumunda, güvenlik sertifikasının düzenlenmesi için Polonya müfettişliği tarafından denetlenmesi zorunludur. İnceleme masrafları teklifimize dahil değildir ve ayrıca talep edilmelidir.

Polonya müfettişliğinin iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz: prs.pl/en/contact/worldwide-branch-offices-and-representatives

Satış Faturası Oluşturucu aracı

Ücretsiz bir Satış Faturası Oluşturma aracımız var. Bu araç, yatınız için yeni bir Satış Senedi oluşturmanıza yardımcı olur. Verileri tamamladıktan sonra gönderebilirsiniz. Ardından sağlanan tüm bilgileri ücretsiz olarak kontrol edeceğiz. Onaylandıktan sonra yeni satış faturasını oluşturacağız ve nasıl indireceğinizi size bildireceğiz.

Tekne Kaydı Polonya

Polonya AIS & MMSI Radyo Lisansı hizmeti

ATIS, MMSI numarası ve çağrı işaretini içeren bir AIS ve MMSI Radyo Lisansına da ihtiyacınız varsa, bunu sizin için sorunsuz bir şekilde sağlayabiliriz. Bunun maliyeti 250,- €’dur ve kolayca ve tamamen çevrimiçi olarak talep edilebilir.

Trusted company with verified references

Lütfen 10 yıldan fazla hizmet siciline sahip deneyimli bir tekne tescil şirketi olduğumuzu unutmayın. Dünyanın her yerinden müşterilere hizmet veriyoruz. Herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimizin bize ilettiği görüşleri okuyun. Şirketimizle olan kişisel deneyimlerini bu sayfanın alt kısmında okuyabilirsiniz (Trustpilot tarafından doğrulanmış referanslardır).

Müşterilerimiz hizmetlerimiz hakkında ne düşünüyor?