Hollanda Dünya Çapında Zeebrief Kaydı

Hollanda Dünya Çapında Zeebrief Kaydı’na gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bu, Hollanda’nın sunuyor olduğu en yüksek tekne kaydı seviyesidir. Bu tekne kaydı teknenize veya yatınıza resmi olarak Hollanda uyruğu kazandırır. Hollanda Ulaştırma Bakanlığı ve Hollanda hükümeti tarafından, devlet başkanımız Hollanda Kralı adına takdim edilir.

Bu resmi ve en kaliteli yat kaydı ile, tekneniz veya yatınız dünyanın herhangi bir ülkesine yelken açabilir ve size sorunsuz bir şekilde sıcak bir karşılama sunabilir.

Ayrıca diğer uluslar altında kayıtlı tekne kayıtları da sunmaktayız. Tıpkı Birleşik Krallık Kısım 1 Kayıt (İngiliz bayrağı) veya popüler ve uygun fiyatlı Polonya tekne kaydı gibi. Yalnızca sahiplik belgesine ihtiyacınız varsa, Hollanda AB ICP Hafif kaydıseçebilirsiniz. Hangi yat kaydının ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağını görmek için yat kayıtlarını karşılaştırabilirsiniz.

Hollanda Dünya Çapında Zeebrief Kaydının Faydaları

 • Dünyadaki herhangi bir ülkenin denizcilik yetkilileri ve hükümeti tarafından tamamen kabul edilir
 • Yat, Hollanda Krallığı’nın resmi menşeini alır ve Hollanda hükümeti tarafından Kral adına verilir
 • Yatın işaretlenmesi ve kazınması için sadece tek bir “teknik olmayan” denetim parafı
 • Yatta tekrarlanan yıllık denetimler yoktur
 • Yat vergisi yoktur
 • İşaret fişekleri ve hayat kurtarıcı elektronikler veya ekipmanlarla ilgili herhangi bir talep veya yıllık denetim yoktur
 • Yat sahibi belirlediği sürece geçerlidir – bitiş tarihi yoktur
 • Kıyıdan kilometrelerce açılmada sınırlama yoktur
 • CE sertifikası kayıt konusu için herhangi bir sorun teşkil etmez
 • Kaydın düzenlenmesi için yatın KDV durumu hakkında herhangi bir soru sorulmaz
 • Bir AB şirketi ile birlikteliği durumunda AB vatandaşları veya AB vatandaşı OLMAYAN’lar da yararlanabilir
 • Kayıt talebi oluşturulurken üçüncü şahıs sigortasına ihtiyaç yoktur
 • Geçici kayıt mevcut

Nasıl çalışır?

Hollanda Dünya Çapında Zeebrief Kaydına mı ihtiyacınız var? Hollanda Yat Kaydı, sizin yerinize kayıt talebine başvurabilir. Tamamen İngilizce iletişim kuruyor olduğumuzdan dolayı, dünyanın her yerinden müşterilere hizmet vermekteyiz. Elbette sizinle Flemenkçe konuşmaktan da mutluluk duyarız.

Hollanda Dünya Çapında Zeebrief Kaydı için aşağıdaki belgelere ihtiyacımız bulunmaktadır:

 • Noter onaylı pasaport veya kimlik belgenizin fotokopisi
 • Orijinal Mülkiyet Devir Vesikası
 • Önceden bir kayıt olması durumunda, iptal belgesinin bir kopyasına da ihtiyacımız olmaktadır

Hollanda Dünya Çapında Zeebrief Kaydı için başvururken, çevrimiçi kayıt işlemimizde birkaç adımı izlemeniz yeterlidir. Gerekli belgeler elimize ulaştığında, bilgilerinizi Hollanda Dünya Çapında Zeebrief Kaydı talep etmek için göndereceğiz.

Hollanda Kadastrosu yatınızın denetimi ve işaretleme ile kazıma işlemini yapmak için müfettişlerini gönderecektir. Bu bir kerelik bir denetimdir. Doğal olarak, Hollanda Yat Kaydı’nın tüm süreci yönettiğini de lütfen aklınızdan çıkarmayın.

Tamamlandıktan sonra, yat kaydınızı kuryeyle gönderteceksiniz.

Avrupa Birliği ülkelerinden pasaporta sahip değilim

Herkes Dünya Çapında Hollanda Zeebrief Kaydı alabilir. Avrupa Birliği ülkeleri pasaportuna sahip değilseniz, yine de sizin için bir Hollanda Dünya Çapında Zeebrief Kaydı talep edebiliriz. Teknenin mülkiyetinin Avrupa Birliği sınırları içerisinde olması gerekmektedir. Bu, tek sahibinin siz olduğu bir İrlanda Limited Şirketi adının altında yapılabilir. Hollanda Yat Kaydı tüm süreci yönetecektir.

Yeni Irish Ltd.’nizi oluşturduktan sonra, teknenizin veya yatınızın mülkiyetini yeni Irish Ltd.’ye devretmek için yeni bir satış faturası hazırlarsınız. Bu şekilde, teknenizin mülkiyeti artık AB sınırları içindedir. Bu şekilde teknenizin mülkiyeti artık Birleşik Krallık’ta bulunmaktadır.

Tek sahibi olduğunuz şirketin aktif olmayacağını ve dolayısıyla herhangi bir vergi ödemenizin veya başka yükümlülüklerinizin olmadığını lütfen unutmayın. Birleşik Krallık ya da İrlanda banka hesabına bile ihtiyacınız yok. Dünya Çapında Hollanda Zeebrief Kaydında deneyimli bir şirket olduğumuzdan, tüm bu süreci sistematik olarak benimsedik ve basit bir çevrimiçi kayıt formunda sunuyoruz.

Herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen dünyanın her yerinden memnun müşterilerimiz tarafından verilen geri bildirimleri okuyun. Bu kişilerin firmamızla ilgili kişisel deneyimlerini bu sayfanın alt kısmında okuyabilirsiniz (TrustPilot tarafından doğrulanmış referanslar).

Avrupa Birliği ülkelerinden pasaporta sahibim

Avrupa Birliği ülkeleri pasaportuna sahip misiniz? O halde teknenizi veya yatınızı kendi kişisel adınızla kaydedebiliriz.

Required documents boat registration

Hollanda Dünya Çapında Zeebrief Kaydı almak ne kadar sürer?

Çevrimiçi kayıt sürecimiz aracılığıyla Hollanda Dünya Çapında Zeebrief Kaydı için başvurduğunuzda, başvurudan gerçek tekne kaydına kadar geçen süre yaklaşık 4-6 hafta arasındadır. Bazı durumlarda, yetkililerin ne kadar meşgul olduğuna bağlı olarak bu biraz daha uzun zaman alabilir.

Hollanda Dünya Çapında Zeebrief Kaydı ne kadara mal olur?

Kaydın kendisi Hollanda Dünya Çapında Zeebrief Kayıt maliyetleri 1750 €, civarındadır. Zorunlu tek seferlik denetim fiyata dahil değildir ve teknenizin veya yatınızın konumuna göre değişkenlik gösterebilir. Avrupa’da ortalama maliyet 750 €, – ve 1000 € – arasındadır. Doğal olarak, Hollanda Yat Kaydı, tüm kayıt sürecini yönetmektedir.

Tekrarlanan yıllık maliyetler ilk yıldan sonra 250 € ‘dur ve tüm masrafları, ücretleri, temsilciliği, konutu, evrak masraflarını vb. içermektedir.

Gösterilen fiyatlara tüm hizmetlerimiz dahildir örneğin:

 • Ulusal Gemi Tasdiknamesi.
 • Hollanda Hükümeti tarafından Kral adına verilen Milliyet belgesi (Ünvan)
 • Yatınızın Hollanda Kadastrosu’ndaki kaydı
 • 24.00 metreye kadar yatlar için tonaj sertifikası
 • 24 metreden uzun yatlar için, sahibi belgeyi Hollanda’da bir şubesi olan onaylı bir sınıflandırma şirketi tarafından düzenlemelidir.
 • Hollanda’nın tüm yetki ücretleri
 • Tüm Hollanda vergileri
 • Yatınız için Hollanda’da 1 yıllık ikamet ve temsil
 • Yürütme ve İdareleri
 • Fedex kuryesi tarafından gönderi

Teknenizi veya yatınızı Microdots ile koruyun
Yatınız çalınır ve tekrar bulunursa, teknenin veya yatın gerçek sahibinin siz olduğunuzu kanıtlamanız gerekir. Bu, teknenizi veya yatınızı koruma hakkında blogumuzda üzerinde daha fazla bilgi edinebileceğiniz Microdots ile yapılabilir. Ek Microdots 350 €, – ek bedelle sipariş edilebilir.

Hollanda Dünya Çapında Zeebrief tekne kaydı için hangi belgeler gereklidir?

Hollanda Dünya Çapında Zeebrief tekne kaydı için çevrimiçi kayıt işlemi sırasında aşağıdaki belgelere ihtiyacımız vardır:

 1. Özel kişi olması durumunda sahibinin kimliği veya şirket durumunda tüm yöneticilerin kimlik belgesi. Bu tür bir tekne kaydı, noter onaylı pasaport gerektirmektedir.
 2. Mülkiyet belgesi / satış sözleşmesi (fatura, satış faturası veya noter beyanı)
 3. Önceden bir kayıt olması durumunda, iptal belgesinin bir kopyasına ihtiyacımız olmaktadır
 4. Yatın 24 metreden uzun olması durumunda, sahibinin ITC69 Sertifikasını kendisinin sağlaması gerekmektedir. Bu, onaylanmış bir sınıflandırma şirketi tarafından yapılmalıdır. Onaylı sınıflandırma şirketlerinin listesini burada bulabilirsiniz: https://www.ilent.nl/onderwerpen/erkende-organisaties-zeevaart/documenten/publicaties/2021/12/06/overzicht-erkende-klassenbureaus

Lütfen dikkat: tüm belgelerin İngilizce yazılması gerekmektedir. Belgeler İngilizce değilse, bu belgelerin bir çevirisi sunulmalıdır. Bu sizin tarafınızdan, yat sahibi veya resmi bir çevirmen tarafından yapılabilir.

Satış Faturası Oluşturucu aracı

Ücretsiz bir Satış Faturası Oluşturma aracımız var. Bu araç, yatınız için yeni bir Satış Senedi oluşturmanıza yardımcı olur. Verileri tamamladıktan sonra gönderebilirsiniz. Ardından sağlanan tüm bilgileri ücretsiz olarak kontrol edeceğiz. Onaylandıktan sonra yeni satış faturasını oluşturacağız ve nasıl indireceğinizi size bildireceğiz.

AIS ve MMSI Radyo Lisans hizmeti

ATIS, MMSI ve çağrı işaretini içeren bir AIS ve MMSI Radyo Lisansına ihtiyacınız olması durumunda, bunu sadece 1 iş günü içinde sağlayabiliriz. Bunun maliyeti 250 € ‘dur ve kolayca ve tamamen çevrimiçi olarak talep edilebilir. Bir yat kaydı ile birlikte, 100 €, – indirimden de yararlanacaksınız. Hollanda Dünya Çapında Zeebrief kaydı ile birleştirildiğinde, resmi bir evraksertifikası olan bir Hollanda radyo lisansı alırsınız. AIS ve MMSI radyo lisans hizmetimizile alakalı daha fazla bilgi edinin.

Kayıt prosedürü, tüm prosedürü biz hallederiz!

 • Çevrimiçi formumuzu doldurun ve ilgili tüm belgeleri yükleyin
 • Evraklarınızı kontrol ediyoruz ve siparişinizin onaylanmasının ardından size herhangi bir başlıca kredi kartıyla veya banka havalesiyle ödenebilecek faturanızı gönderiyoruz
 • Oldukça itibarlı Hollanda bayrağı ile teknenizin kaydı başlıyor! Kayıt sertifikanızı kuryeyle ile alacaksınız.

Doğrulanmış referansları olan güvenilir şirket

10 yıldan uzun bir süredir faaliyette olan deneyimli bir yat tescil şirketi olduğumuzu lütfen unutmayın. Dünyanın her yerinden müşterilere hizmet veriyoruz. Herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen memnun müşterilerimiz tarafından verilen geri bildirimleri okuyun. Bu kişilerin firmamızla ilgili kişisel deneyimlerini bu sayfanın alt kısmında okuyabilirsiniz (Trustpilot tarafından doğrulanmış referanslar).

Müşterilerin hakkımızda söyledikleri