MMSI radyo lisansı ve AIS numarası

Yatınızın radyo ekipmanı için bir MMSI radyo lisansına ihtiyacınız vardır. Teknenizin MMSI kaydına girilmesi gerekiyor, ki bunun ardından benzersiz bir kimlik numarası alacaksınız. Bir AIS numarası ve benzersiz bir çağrı işareti de gereklidir. Bu eksiksiz paketi hızlı ve hiçbir bürokratik formalite olmadan mı almak istiyorsunuz? Yat Kaydı Hollanda size yukarıda belirtilenleri 24 saat içinde sağlayabilir.

MMSI lisans hizmetimizi kullanmanın avantajları

  • Yasal olarak geçerli bir lisans
  • Komple paket: MMSI ve ATIS numaraları ve benzersiz bir çağrı işareti
    Resmi belgeler
  • Lisans paketinizi 24 saat içinde alın
  • Bir tekne kaydı ile birleştirildiğinde sadece 250 €, – veya 150 € civarındadır

Nasıl çalışır?

Tekneniz veya yatınız için MMSI lisansına mı ihtiyacınız var? Yat Kaydı Hollanda, dünyanın her yerinden müşterilere hizmet vermektedir. Kayıt hizmetimiz tüm kaydı İngilizce olarak kapsamaktadır. Çevrimiçi kayıt işlemimizde yalnızca birkaç adımı izlemeniz yeterlidir. Gerekli belgeleri aldığımızda, bilgilerinizi MMSI lisansı talep etmek için göndereceğiz. Tamamlandıktan sonra, MMSI lisansınızı kurye ile gönderteceksiniz.

MSSI lisans hizmetimiz şunları içermektedir:

  • MMSI Numarası
  • AIS numarası
  • Arama sinyali

Hollanda ve Birleşik Krallık radyo lisansı

Birleşik Krallık radyo lisansları ve Hollanda radyo lisansları sağlıyoruz. Hollanda radyo lisansı yalnızca, Hollanda Dünya Çapında Zeebrief kaydı ya da Hollanda pasaportuna sahip olduğunuzda sunulmaktadır. Hollanda radyo lisansı kağıt sertifika olarak teslim edilecektir.

Diğer tüm tekne kayıtları için resmi bir dijital sertifika alacağınız bir Birleşik Krallık radyo lisansını kaydettirmemiz gerekmektedir. Kayıt tamamlandığında bunları hemen kullanabilirsiniz.

Required documents boat registration

MMSI radyo lisansı almak ne kadar sürer?

AIS & MMSI radyo lisansınızı düzenlemek zorunda olduğumuz ülkeye bağlı olarak işlem süresi 1 iş günü (Birleşik Krallık) ila 4 hafta (Polonya) arasında değişebilir.

MMSI radyo lisansı ve AIS numarasının maliyeti nedir?

Paketin tamamı 250 €, civarındadır. MMSI radyo lisansı kaydınızı tekne kaydıyla birleştirirseniz, size 100 € değerinde bir indirim sağlayacağız. Farklı tekne kayıt tiplerini tekne kayıtları karşılaştırma sayfamızda görüntüleyebilirsiniz.

Doğrulanmış referansları olan güvenilir şirket

10 yıldan uzun bir süredir faaliyette olan deneyimli bir yat tescil şirketi olduğumuzu lütfen unutmayın. Dünyanın her yerinden müşterilere hizmet veriyoruz. Herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen memnun müşterilerimiz tarafından verilen geri bildirimleri okuyun. Bu kişilerin firmamızla ilgili kişisel deneyimlerini bu sayfanın alt kısmında okuyabilirsiniz (Trustpilot tarafından doğrulanmış referanslar).

Müşterilerin hakkımızda söyledikleri